OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Reports
bn: রিপোর্ট
