OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: and
bo: དང་

en: , and
bo: ། ད་དུང་
