OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Query
cs: Dotaz

en: Reports
cs: Logy

en: and
cs: a

en: , and
cs: , a
