OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: OR
et: VÕI

en: Configuration
et: Seadistus

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Query
et: Päring

en: Reports
et: Raportid

en: and
et: ja

en: , and
et: , ja
