OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: OR
eu: EDO

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Allow
eu: Baimendu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Query
eu: Kontsulta

en: Reports
eu: Txostenak

en: and
eu: eta

en: , and
eu: , eta
