OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: OR
gu: અથવા

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: and
gu: અને
