OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Configure
hu: Beállít

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: OR
hu: VAGY

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Deny
hu: Tiltott

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reports
hu: Jelentések

en: and
hu: és

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: , and
hu: , és
