OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
