OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Configure
is: Stilla

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: OR
is: EÐA

en: Allow
is: Heimila

en: Deny
is: Hafna

en: Reports
is: Skýrslur

en: and
is: og

en: , and
is: , og
