OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Configure
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Allow
ja: 許可

en: Deny
ja: 拒否

en: Query
ja: クエリー

en: Reports
ja: レポート

en: and
ja: かつ

en: Add more
ja: さらに追加
