OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Reports
jv: Laporan
