OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Reports
kk: Есептер

en: and
kk: және
