OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
