OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
