OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: OR
lv: VAI

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Query
lv: Vaicājums

en: Reports
lv: Atskaites

en: and
lv: un
