OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Reports
mg: Tatitra
