OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: and
mn: ба
