OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: OR
ne: या

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: and
ne: र
