OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Reports
nn: Rapportar
