OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: OR
ps: او

en: Configuration
ps: سازول

en: Allow
ps: پرېښل

en: Query
ps: پوښتنه

en: Reports
ps: راپورونه

en: and
ps: او
