OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Reports
si: වාර්තා
