OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: Reports
sq: Raportet

en: and
sq: dhe
