OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Reports
sr: Извештаји
