OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: OR
sv: ELLER

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Allow
sv: Tillåt

en: Deny
sv: Neka

en: Query
sv: Databasfråga

en: Reports
sv: Rapporter

en: and
sv: och

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: , and
sv: , och
