OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: OR
te: లేదా

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: Reports
te: నివేదికలు

en: and
te: మరియు
