OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: OR
th: หรือ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Query
th: สอบถาม

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: and
th: และ
