OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: OR
tr: VEYA

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Yasakla

en: Query
tr: Sorgu

en: Reports
tr: Raporlar

en: and
tr: ve

en: Add more
tr: Ekle

en: , and
tr: , ve
