OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: OR
uk: АБО

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Заборонити

en: Query
uk: Запит

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Note:
uk: Примітка:

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: Reports
uk: Звіти

en: and
uk: та

en: Add more
uk: Додати ще

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: , and
uk: , та

en: Application Name
uk: Назва застосунку

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати в буфер

en: Upgrade Plan
uk: План оновлення

en: Setup Guides
uk: Посібники з налаштування

en: &#128461; Copy
uk: &#128461; Копіювати
