OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: and
ur: اور
