Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Mapping
sr: Мапирање
