Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Confirm
he: אישור

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Query
he: שאילתה
