Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Confirm
fa: تایید

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Query
fa: پرس و جو
