Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.4) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش
