Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Attribute
pt: Atributo

en: Value
pt: Valor

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Para trás

en: Save
pt: Guardar

en: Configuration
pt: Configuração

en: Allow
pt: Permitir

en: Query
pt: Consulta
