Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.6) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå
