Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.7) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Confirm
ja: 確認

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Allow
ja: 許可

en: Deny
ja: 拒否

en: Query
ja: クエリー

en: Add more
ja: さらに追加
