Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.7) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Allow
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Query
sk: Dotaz

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
