Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Register
es: Registro

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Attribute
es: Atributo

en: Value
es: Valor

en: Confirm
es: Confirmar

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Edit
es: Editar

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: Save
es: Guardar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Configuration
es: Configuración

en: Allow
es: Permitir

en: Deny
es: Denegar

en: Query
es: Consulta

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Add more
es: Añadir más

en: Create an account
es: Crear una cuenta
