Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
