Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
