Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە
