Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Заборонити

en: Query
uk: Запит

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Add more
uk: Додати ще

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: Application Name
uk: Назва застосунку

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Create an account
uk: Створити обліковий запис

en: Download Now
uk: Звантажити зараз
