OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: OR
ar: أو

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Allow
ar: اسمح

en: Deny
ar: امنع

en: Reports
ar: التقارير

en: and
ar: و

en: Setup Guides
ar: دليل الإعداد
