OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: OR
az: Və ya

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Allow
az: İcazə verin

en: Reports
az: Hesabatlar

en: and
az: və
