OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel
