OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Configure
bs: Podešavanje

en: and
bs: i
