OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: OR
cy: NEU

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Allow
cy: Caniatau

en: Deny
cy: Gwrthod

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: and
cy: ac
