OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: and
dz: དང་
