OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: OR
el: Ή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Reports
el: Αναφορές

en: and
el: και
