OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Allow
eo: Permesu

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Reports
eo: Raportoj

en: and
eo: kaj
